top of page

ACARKENT VİLLALARINDA YAŞAMAYA KARAR VERMENİZİ SAĞLAYACAK

EN ÖNEMLİ NEDENLER;

 

DEPREM'den etkilenme riski taşımayan GROVAK ZEMİN üzerinde yer alan ACARKENT, özel orman alanı içerisinde 2300 dönüm  alanda kurulmuş, (yaklaşık 30 adet istinye park alışveriş merkezi büyüklüğünde), sizi hem şehirin içinde hem bir o kadar şehirin dışında hissettiren, yeşillikler içinde, Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu'da tek parsel üzerinde yer alma özelliği taşıyan EN BÜYÜK PROJEDİR.

 

Bulunduğumuz şehrin, betonlaşmasının, gürültüsünün, trafiğinin olmadığı, huzurlu, bir o kadar kendi içinde her türlü faaliyeti, konforu bulunduran, tamamiyle size ait olan bahçenizin keyfini sürebildiginiz, özel lokasyonu ve trafikten kaçış imkanı sunan ALTERNATİF YOL GÜZERGAHLARIYLA size vakit kazandıran değerli bir lokasyondadır

 

İstanbul’un Lüx Konut bölgelerindeki “Daire/Rezidans” fiyatlarına, Acarkent’ten, Toprağıyla, Bahçesiyle, Konforuyla Lux Villanızı AYNI FİYATLARA, satın alabileceğiniz Proje olması sebebiyle, ACARKENT müşterilerimizin tercih sebebidir.

  

1452 adet Villa, 80 adet boğaz manzaralı Daire, 64 adet AcarLife Apart Daire, 72 adet AcarSize Stüdyo daire ve Ticari Birimler, 240 adet AcarBlue Rezidans ikiz kulelerinden oluşmaktadır

 

  • Toplam 10.000 m2 yeşil alan içinde, Acar Vadi yürüyüş parkuru, Uğur park tartar pistli yürüyüş parkuru ve çocuk oyun parkı yer almaktadır.

 

  • 48.000 m2'lik açık ve kapalı alanıyla Avrupa'nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri olan “Yaşam Merkezi” COLISEUM’a ev sahipliği yapmaktadır.

 

  • Günlük ihtiyaç, aktivite ve birçok sosyal olanağı içerisinde barındırmaktadır. 24 saat doktorlu ambulans hizmeti, özel sağlık merkezi, diş hekimliği, veteriner klinikleri, banka şubeleri, seyahat acentesi, süpermarket zincirleri (MacroCenter, 3M Migros), acarblue alışveriş merkezi, dil okulu, güzel sanatlar okulu, hobi ve müzik atölyeleri, güzellik merkezleri, solaryum merkezi, kadın/erkek kuaförleri, kuru temizleme, terzi, lostra, deniz ürünleri ve balık restoranı, italyan restoranı, kebap ve osmanlı mutfagı restoranı, butik pastane, cafe, bistro ve kahve dükkanları, Turkcell bayi, PTT, exclusive sinema salonları, butikler, ve birçok sosyal ve ticari birim bulunur.

 

OKULLAR

•    TED İstanbul Koleji

•    Doğa Koleji,

•    Okul öncesi yuva ve anaokulları,

 

GÜVENLİK

Site içi gece görüşlü kamera sistemleri, güvenlik gezici araçları, araç plaka tanımlama sistemleriyle 7/24 Güvenlik sağlanmaktadır

 

ULAŞIM

FSM Köprüsü 5 Dk.

Sahile 5 Dk

Etiler ve Ulus 12 Dk.

Nişantaşı 30 Dk

Bağdat Caddesi 30 Dk.

Çubuklu arabalı Vapur iskelesi  5 Dk, Çubuklu- İstinye Park 15 Dk.

Zorlu Center 15 Dk.

Sabiha Gökçen Havalimanı 35 Dk.

İstanbul Havalimanı 45 Dk.

bottom of page